17 Mayıs 2020 Pazar günü sanal ortamda gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Pilav Günümüze katılarak dönemdaşları ve tüm Darüşşafakalılar ile hasret gideren, bir buçuk asırlık çınarın yaprağı olmanın sevincini ve coşkusunu duyan herkese teşekkür ederiz.

Bu sene Yuva’mızda kuru fasülye pilavımızı kaşıklayamasak ve birbirimize sarılamasak da sanal ortamda birbirimizi görüp hasret gidermeye çalıştık.

Geleneksel Pilav Günü Hediye Çekilişimize birbirinden değerli hediyeleriyle katkıda bulunan bütün Darüşşafakalılar’a , pilav etkinliğimizin aksamadan gerçekleşmesi için her zamanki gibi teknik desteğini esirgemeyen Sevgili Çağlar Çobanoğlu’na (DŞ’96), gönderdikleri güzel mesajları ile bizleri duygulandıran Değerli Öğretmenlerimize ve Darüşşafaka’ya emeği geçenlere çok teşekkür ederiz.

Ayrıca bu sene Darüşşafaka’ya girişlerinin 50.Yılını kutlayan ve Pilav Günümüze katılarak renk katan bütün 1978 mezunlarına ve “Rare Class” adına bize güzel videolu mesajını ulaştıran Ömer Eskin (DŞ’78)’e de çok teşekkür ederiz.