Sevgili Darüşşafakalılar,

Uzunca bir süredir bakıma aldığımız web sitemizde sona geldik. Server değişikliği ve site yapısının yeniden kurgulanması gibi nedenlerle, işler beklediğimizden daha uzun sürdü. Bu vesile ile, web sitemizin daha önceki tasarımını yapan ve barındırma hizmetini sağlayan Ataol Ay’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yeni web sitemizin hayata geçirilmesi için yakın ilgisini esirgemeyen, tüm sürecin takibi ve kontrolünü bize bir yük getirmeden yürüten Aydın Sün’e, ‘ bilgiodası ‘na, ‘ entropol ‘e ve siteye son rötuşları yapan Özcan Doğan’a da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Sitemiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi, yer almasını/yayınlamamızı istediğiniz haber, duyuru, bilgi ve yazılarınızı derneğimiz iletişim kanallarından bizlere ulaştırırsanız, elimizden geldiğince yer vermeye çalışacağımızı belirtmek isteriz.

Darüşşafaka’dan, derneğimiz ve arkadaşlarınızdan haberdar olmak için e-posta öbeklerimize, facebook gruplarımıza üye olmayı, derneğimizi sosyal medyadan takip etmeyi ihmal etmeyiniz.

Derneğimizin etkin bir biçimde faaliyetlerini sürdürmesi ve kuruluş amaçlarına uygun hizmet verebilmesi için üye değilseniz üye olmayı, aidatlarınızı ödemeyi, bağışlarınızla katkıda bulunmayı lütfen unutmayınız.

Bizi takip edin.

Saygılarımızla,

Kadir Deniz
Darüşşafakalılar Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı